Top
Image Alt

O Nas

O Nas

Dwie polskie Portugalki znad Tagu. Autorki FB  ,,Po Lizbonie”, ,,Portugalia dla Ciebie”.

Przewodniczki o ogromnej  wiedzy, niegasnącej pasji do swojej drugiej ojczyzny i bogatym doświadczeniu zawodowym w branży, które nabyły podczas współpracy z renomowanymi agencjami turystycznymi w Portugalii i poza jej granicami. Obecnie realizacja wszelkich proponowanych przez nas wyjazdów jest możliwa dzięki naszym wieloletnim kontaktom na rynku portugalskim.

Anna Wiśniewska
Przewodnik po Portugalii. Z wykształcenia manager turystyki i rekreacji. W Portugalii od kilku lat. Wielbicielka portugalskiej historii i kuchni. Moją pasją jest podróżowanie, muzyka i sport. Gwarantuję profesjonalną obsługę z dużą dawką dobrego humoru podczas której spotkanie z Portugalią będzie niezapomnianą przygodą.

Kaja Łaszczych
Miłośniczka historii i sztuki portugalskiej. Przewodnik z pasją, rowerem i wielką miłością do pracy z ludźmi.  Doskonale orientująca się w lokalnej rzeczywistości polska Portugalka. Absolwentka studiów kulturoznawczych i prawa. W myśl zasady – ,,Carpe Portugalia” –  wiecznie poszukująca nowych pomysłów i inspiracji na turystyczny trening wyobraźni.

WHAT READERS SAY ABOUT me

See how I’ve helped others save money and plan trips of their lifetime

( For more testimonials visit this page )

Call Now Button