Top
Image Alt

Prywatny przewodnik

Wybierz się na spacer z polskojęzycznym przewodnikiem szyty z humorem i na miarę. Specjalnie dla Ciebie zaczarujemy lokalną portugalską rzeczywistość, z dużą dozą wina i kreatywności i bez konieczności kompromisów.

Nasi profesjonalni przewodnicy po Portugalii, wtajemniczeni tłumacze lokalnej rzeczywistości, dają Ci gwarancję poznania skarbów jednego z najciekawszych kierunków turystycznych w Europie, przez pryzmat widzenia Portugalczyków – narodu łagodnych obyczajów, który uczy nas lekkości bycia, tolerancji i pogody ducha.

Nie warto wertować nerwowo vademecum ,,co turysta zwiedzić powinien ? ”, tutaj pośpiech nie jest wskazany. Najlepsi polskojęzyczni przewodnicy po Portugalii pokażą Ci jak wpaść w zachwyt, a nie turystyczne pułapki.

Lizbona dla każdego

Lizbona jest miastem dla każdego! Dla tych, którzy chcą poznać Lizbonę w pigułce i poczuć lokalne smaki, proponujemy spacer od 15 euro/os. z polskojęzycznym przewodnikiem.

Nawet krótki weekendowy wypad można wzbogacić o smakowitą eksplorację portugalskich sekretów. Czy chcesz choć przez chwilę poczuć się jak Portugalczyk? Dla nas czas i budżet nie stanowią ograniczenia. Zapraszamy do udziału w portugalskiej przygodzie ścieżkami ulic jednego z najstarszych miast w Europie.

Szukasz pomysłu na wypad za miasto? Pomożemy zaplanować kolejne dni pobytu i przekażemy spersonalizowaną mapę najciekawszych sklepów, instytucji kulturalnych, restauracji, barów i innych portugalskich atrakcji.

Tylko za sprawą naszej doskonałej ekipy przewodników dowiedzą się Państwo z którego okna wypływa wiśniówka, gdzie muzyka fado chwyci za serce, a nie za portfel i w której z ukrytych lokalnych knajpek zjeść dorsza jak u portugalskiej mamy.

 

Nieustannie tworzymy nowe, alternatywne sposoby zwiedzania Portugalii. Z portugalskim duchem i blisko ludzi.

Call Now Button