Top
Image Alt

Eko i Bio-wakacje

Warto przy tym pamiętać, iż wakacje z przyrodą wcale nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie! Wczasy blisko natury, to doskonała okazja do wypoczynku dla wszystkich.

Nasze propozycje:

Portugalia na rowerze

Dla pasjonatów dwóch kółek, proponujemy zorganizowanie niezapomnianej wyprawy rowerowej. To idealna propozycja zarówno dla niedzielnych rowerzystów, jak i prawdziwych wyczynowców. Odkryj najpiękniejsze szlaki w kraju, gdzie góry łączą się z oceanem. Zapewniamy opracowanie programu dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości, asystę profesjonalnych kolarzy, wynajem rowerów, rezerwację lokum i pełną obsługę logistyczną.

Ekowioski
Portugalia to państwo o najwyższym ekologicznym standardzie życia w Europie. Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie zdrowy styl życia i kontakt z naturą, proponujemy pobyt w jednej z portugalskich ekowiosek. Wioski samowystarczalne idealnie wpisują się w światowe trendy rozwoju gospodarki niskoemisyjnej i budownictwa ekologicznego. Żyjące w nich społeczności korzystają wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Naturalna dieta, błogi spokój, jak również szeroki wybór warsztatów na temat zrównoważonego stylu życia, to doskonała opcja dla tych, którzy szukają odskoczni od miejskiego zgiełku.
Trasy trekkingowe

Skorzystaj z nieodkrytych dobrodziejstw portugalskiej natury. Poznaj najpiękniejsze europejskie szlaki, do których turyści jeszcze nie dotarli. Spacer wzdłuż wybrzeża Oceanu Atlantyckiego, weekend w oazie zielonego spokoju – Parku Narodowym Peneda Gerês, czy wyjazd narciarski w góry Serra da Estrela – to zaledwie niewielka część naszych propozycji.

Portugalia dla ciała i ducha
Czy masz wrażenie, że doba jest za krótka, a Ty gonisz od zadania do zadania? Dla tych, którzy w Portugalii szukają, przede wszystkim, relaksu i regeneracji. Rozpocznij dzień od masażu na atlantyckim klifie, skorzystaj z bogatej oferty portugalskich SPA, dowiedz się czym jest portugalski coaching i …odpocznij w Portugalii!
Call Now Button