Top
Image Alt

Prywatny przewodnik

Wybierz się na spacer z polskojęzycznym przewodnikiem

Nasi profesjonalni przewodnicy po Portugalii, dają Ci gwarancję poznania skarbów jednego z najciekawszych kierunków turystycznych w Europie, przez pryzmat widzenia Portugalczyków – narodu łagodnych obyczajów, który uczy nas lekkości bycia, tolerancji i pogody ducha.

Nie warto wertować nerwowo vademecum ,,co turysta zwiedzić powinien ? ”, tutaj pośpiech nie jest wskazany. Najlepsi polskojęzyczni przewodnicy po Portugalii pokażą Ci jak wpaść w zachwyt, a nie turystyczne pułapki.

Lizbona dla każdego

Lizbona jest miastem dla każdego! Dla tych, którzy chcą poznać Lizbonę w pigułce i poczuć lokalne smaki, proponujemy spacer w małej grupie. Pokażemy Ci miejsca turystyczne oraz te mniej znane, w których pozwolimy byś odnalazł zakamarki, kręte uliczki, historię Portugalii oraz losy niektórych jej mieszkańców.

Nasze spacery z przewodnikiem są szyte na miarę, z uwzględnieniem Twoich zainteresowań. To od Ciebie zależy jakie aspekty Portugalii wybierzemy. Spacer po najciekawszych zabytkach, zwiedzanie z dziećmi, Lizbona alternatywnie a może wycieczka dla smakoszy szlakiem portugalskich specjałów? Ty decydujesz, to dla Ciebie jesteśmy. To tylko nieliczne, z naszych propozycji. Pozwól byśmy poprowadzili Cię szlakiem naszej portugalskiej przygody.

Cena

Nasze spacery zaczynają się już od 15 euro. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia naszej oferty dostosowanej do zainteresowań Państwa grupy.

Programy zwiedzania

Szukasz pomysłu na wycieczkę do innych miast? Pomożemy zaplanować kolejne dni pobytu, podpowiemy gdzie, pojechać co zjeść i zobaczyć, a czego lepiej unikać.

Za sprawą naszej doskonałej ekipy przewodników dowiecie, gdzie warto udać się na zakupy, muzyka fado chwyci za serce, a nie za portfel i w której z ukrytych lokalnych knajpek zjeść dorsza jak u portugalskiej mamy.

Zapraszamy!

 

Nieustannie tworzymy nowe, alternatywne sposoby zwiedzania Portugalii. Z portugalskim duchem i blisko ludzi.

 

Call Now Button