Top
Image Alt
  >    >  Wyjazdy edukacyjne

Nasza pomysłowość nie zna granic. Przygotujemy każdą ofertę wyspecjalizowaną specjalnie dla Was!

Portugalskie plenery:

Portugalia okiem obiektywu
Weź udział w profesjonalnym warsztacie fotograficznym w najpiękniejszych zakątkach Portugalii. Zapewniamy urokliwe plenery i pomoc profesjonalistów.
Medytacja nad oceanem
Oferujemy wachlarz warsztatów jogi i kursów medytacji w najbardziej urokliwych zakątkach Portugalii.
Surfing w Portugalii
Portugalia to najlepszy kierunek dla miłośników surfingu. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu profesjonalnego kursu w najpiękniejszych zakątkach Portugalii.
Portugalia dla rolników

Idealna propozycja dla tych, którzy chcą poznać tajniki portugalskiego rolnictwa. W ramach wyjazdu studyjnego proponujemy, między innymi, wizytę w winnicach,  fabryce korka – narodowej chluby Portugalii, fermie mlecznej, fabryce oliwy i centrum mechanizacji gospodarstw.

Portugalia dla leśników
Portugalia to kraj o niezwykłej bioróżnorodności. W ramach wyjazdu studyjnego proponujemy cykl wykładów dotyczących m. in. portugalskiej flory i fauny leśnej, znaczenie gospodarczego eukaliptusa i metod zapobiegania pożarom w Portugalii, jak również wizytę w najciekawszych  nadleśnictwach.
Portugalia dla geologów
Przedstawiamy szeroką ofertę wyjazdów studyjnych, szlaków edukacyjnych o tematyce geologicznej, jak również wybór szkoleń organizowanych przez Instytut Geologiczny w Lizbonie.
Portugalskie rękodzieło
Propozycja dla tych,  którzy chcą poznać tajniki portugalskiego rzemiosła. Sekrety produkcji portugalskiej chluby narodowej – korka, warsztat tkactwa w Arraiolos, ceramiczne cuda w Muzeum Azulejos, czy warsztaty kaletnicze, to zaledwie część naszych propozycji. ,,Portugalskie rękodzieło” to doskonała propozycja dla artystycznych dusz.
Portugalia dla nauczycieli
Fantastyczna propozycja dla kadry oświatowej. Proponujemy szereg szkoleń w międzynarodowym gronie, jak również cykl wizyt w najciekawszych placówkach szkolnych. W programie, między innymi, wizyta w jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie w urokliwym mieście Coimbra,  szkolenie dotyczące zastosowania Metody Montessori w Portugalii oraz prezentacja ,,gospodarstw edukacyjnych” – formy alternatywnej edukacji z zakresu nauk przyrodniczych.
“Zielona szkoła” w Portugalii
Gwarantujemy kompleksową organizację wyjazdów dla grup szkolnych. Nietuzinkowe pomysły, ciekawe aktywności i gwarancja zwiedzenia najpiękniejszych zakątków Portugalii. Trekking szlakami dinozaurów, cykl warsztatów z rękodzieła, plenery malarskie i fotograficzne i wiele więcej. Z nami nie można się nudzić!
Call Now Button