Top
  >  Nasza Portugalia   >  Żegnamy rok 2020
Rok 2020 dobiega końca. Nadszedł czas podsumowań….
W tym roku nastąpiło bardzo wiele zmian. Covid19 zmienił dużo w moim życiu.
Zacznijmy opowieść o 2020 roku. Zimą 2020 miałam kilka wycieczek, po czym w lutym udałam się do Polski w celach zdrowotnych. Do Portugalii miałam wrócić 18 marca, a 14 zamknięto granicę. Nie mogłam wrócić do domu początkowo przez dwa tygodniem, później przez 2 miesiące. Dopiero pod koniec maja przez Frankfurt wróciłam do Lizbony, zaraz po otwarciu możliwości podróży do Niemiec.
Właściwie z dnia na dzień zostałam bez pracy…
Po tygodniu od mojego powrotu w Lizbonie znalazłam jednak pracę w korporacji, w której pracuję do dzisiaj. Nie jest to praca moich marzeń, ale na czas cowidowy najważniejsze że ją mam i mieszkam ciągle w Lizbonie.
Rok 2020 przyniósł wiele zmian, coraz bardziej doceniam jakie miałam szczęście, że zaraz po studiach znalazłam pracę marzeń, że prawie całe życie robiłam (i mam nadzieję dalej będę robić) to co kocham. Gdyby nie Covid19 pewnie nigdy nie trafiłabym do korpo. Poznałam nowych ludzi, zobaczyłam specyfikę pracy w wielkiej firmie, zdobyłam nowe umiejętności.
Tęsknie za Lizboną gwarną, pełną turystów. Tęsknie za wycieczkami, za pracą… za ludźmi, praca zdalna przed komputerem nie jest dla mnie.
W 2020 roku doceniłam to co mam i w życiu prywatnym chyba jestem szczęśliwa.
Zapewne rok 2021 przyniesie kolejne zmiany, czy lepsze czy gorsze to się okaże. Na pewno czekają nas nowe doświadczenia.

Wam  moi drodzy życzę Wszystkiego dobrego w 2021, dużo radości zdrowia i Podróży.

Do zobaczenia w Portugalii!

Anna Wiśniewska
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button