Top
Image Alt

Prywatny przewodnik

Wybierz się na spacer z polskojęzycznym przewodnikiem

Nasi profesjonalni przewodnicy po Portugalii, dają Ci gwarancję poznania skarbów jednego z najciekawszych kierunków turystycznych w Europie.

Lizbona dla każdego

Lizbona jest miastem dla każdego! Dla tych, którzy chcą poznać Lizbonę w pigułce i poczuć lokalne smaki, proponujemy spacer w małej grupie. Pokażemy Ci miejsca turystyczne oraz te mniej znane, w których pozwolimy byś odnalazł zakamarki, kręte uliczki, historię Portugalii oraz losy niektórych jej mieszkańców.

To od Ciebie zależy jakie aspekty Portugalii wybierzemy. Spacer po najciekawszych zabytkach, zwiedzanie z dziećmi, Lizbona alternatywnie a może wycieczka dla smakoszy szlakiem portugalskich specjałów? Ty decydujesz, to dla Ciebie jesteśmy. To tylko nieliczne, z naszych propozycji. Pozwól byśmy poprowadzili Cię szlakiem naszej portugalskiej przygody.

Cena

Nasze spacery zaczynają się już od 15 euro. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia naszej oferty dostosowanej do zainteresowań Państwa grupy.

Programy zwiedzania

Szukasz pomysłu na wycieczkę do innych miast? Pomożemy zaplanować kolejne dni pobytu, podpowiemy gdzie, pojechać co zjeść i zobaczyć, a czego lepiej unikać.

Za sprawą naszej doskonałej ekipy przewodników dowiecie, gdzie warto udać się na zakupy, posłuchać fado  i w której z ukrytych lokalnych knajpek zjeść dorsza.

Zapraszamy!

 

Nieustannie tworzymy nowe, alternatywne sposoby zwiedzania Portugalii.

Call Now Button