Top
Image Alt

Wyjazdy grupowe

Nocleg w beczce do wina, spotkanie zawodowe na zachodnim krańcu Europy, prywatny wieczór muzyki fado, a może wspólne łapanie fali na lekcji surfingu?  To tylko część naszych propozycji.

Korzystając z ogromnego potencjału Portugalii, dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb i zainteresowań klienta, gwarantując pełne bezpieczeństwo oraz znajomość lokalnego rynku i kontrahentów.

Ponadto w naszej ofercie:

Rodzina w Lizbonie
Podpowiemy, jak zaplanować rodzinny pobyt w Lizbonie i okolicach, z pomysłem i bez nudy, tak by wiele zobaczyć i wszystkich zadowolić.
Organizacja ślubu
Jak ślub, to tylko w Portugalii! Któż z nas nie marzy o ślubie na plaży? Gwarantujemy znalezienie idealnego miejsca na ceremonię ślubną, organizację niezapomnianej imprezy na wieczór panieński/kawalerski, wybór nietypowego kierunku na podróż poślubną,  jak również – bezcenną pomoc w załatwianiu wszelkich formalności.
Azulejos - czyli płytką Portugalia stoi
Coś dla rąk, które tworzą i artystycznych dusz podróżniczych. Lizbona szlakiem dziedzictwa kulturowego ceramicznych płytek azulejos. To unikalna okazja, by zobaczyć najciekawsze przykłady barwnej ceramiki, stworzyć własne dzieło sztuki podczas warsztatów zorganizowanych przez lokalnych mistrzów, czy wzbogacić wnętrze swojego domu o spersonalizowane ceramiczną serię, podczas zakupów w jednej z wiodących fabryk.
Kuchnia portugalska
 A gdyby tak poznać tajniki kulinariów portugalskich, w plenerze, przy lampce wina? Warsztaty kulinarne to idealne propozycja dla tych, co  chcą odkryć tajniki przygotowywania owoców morza na atlantyckim klifie, przyrządzić stek po portugalsku w opuszczonej fabryce tytoniu w Lizbonie lub pojąć tajniki przygotowania słodkości mnisich w dawnym opactwie Cystersów?
Babski wypad w Lizbonie
Proponujemy Paniom babski wyjazd szyty na miarę. Pokażemy – jak połączyć wieczór w SPA z warsztatem jogi na najpiękniejszych z lokalnych plaż. Prywatny koncert fado. Wachlarz warsztatów tematycznych. To zaledwie część z naszych pomysłów…
Survival
Jesteś chętny mocnych portugalskich wrażeń? Organizujemy gry terenowe, rafting, spływy kajakowe, spływy pontonowe, rajdy przeprawowe, leśne gry strategiczne organizowane na lądzie, w wodzie, kurs nurkowania  i wiele, wiele innych.
Call Now Button