Top
  >  konkursy   >  Konkurs 5 powodów dlaczego warto odwiedzić Portugalię

Zapraszamy do udziału w konkursie ,,5 powodów dlaczego odwiedzić Portugalię’’.  Aby wziąć udział, należy umieścić w komentarzu tekst odpowiadający na powyższe pytanie. Spośród odpowiedzi wybierzemy laureata, który otrzyma książkę.

Nagrodą jest książka z autografem autorki Iwony Słabuszewskiej-Krauze pt. ,,Ostatnie Fado”.

 

TERMIN TRWANIA KONKURSU OD 25 Maja 2019 ROKU DO 1 Czerwca 2019. OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW NASTĄPI 2 czerwca

Wyniki:

Nagrodę otrzymuje Pani Diana za tekst ,,Portugalia to wyjątkowy kraj na mapie świata”. Z Panią Dianą skontaktujemy się e-mailowo. Dziękujemy wszystkim za nadesłane teksty i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Obrigada!

 

REGULAMIN KONKURSU

 • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opublikowanie komentarza  z odpowiedzią na stronie //przewodnikportugalia.com.
 • Uczestnik konkursu powinien w komentarzu na stronie internetowej dodać tylko jeden unikalny i autorski tekst na temat: 5 powodów dlaczego odwiedzić Portugalię. Każdy uczestnik może zamieścić maksymalnie 1 wpis.
 • 3.Długość tekstu nie ma wpływu na ocenę tekstu przez jury.
 • O atrakcyjności danego wpisu świadczyć będzie wartość merytoryczna danego tekstu, oryginalność oraz jego stylistyczne właściwości. Opis powinien być subiektywnie przedstawiony przez Uczestnika konkursu. Możliwe jest użycie w opisie własnych komentarzy odautorskich.
 • Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację i emisję odpowiedzi na stronie internetowej //przewodnikportugalia.com w nieograniczonym czasie.
 • Wpisy kopiowane ze źródeł zewnętrznych (np. wikipedia lub przewodniki turystyczne) będą usuwane.

ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD KONKURSOWYCH

 • Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Jury konkursowe w następującym składzie:

        Anna Wiśniewska- przewodniczka po Portugalii

        Kaja Łaszczych- przewodniczka po Portugalii

 • Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jego danych osobowych wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu. Ponadto uczestnik otrzymujący nagrodę wyraża zgodę na opublikowanie jego danych osobowych w formie skróconej (imię, nazwisko, miejscowość) na stronach internetowych oraz facebooku należących do przewodnikportugalia.com
 • Dane osobowe Uczestników mogą zostać umieszczone w elektronicznej bazie danych i wykorzystane przez Organizatora w celach marketingowych obecnie i w przyszłości na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.) tylko w przypadku, gdy Uczestnik wyrazi zgodę w tym przedmiocie. Zgoda powyższa jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Uczestnik swoje dane podaje na zasadzie dobrowolności, ma prawo wglądu do nich oraz ich poprawiania. Po zakończeniu konkursu Uczestnik może żądać usunięcia swoich danych z bazy organizatora.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania lub przedstawienia wizerunku Zwycięzców nagród głównych za pomocą środków informatycznych albo masowego przekazu po uzyskaniu uprzedniej zgody Zwycięzcy wyrażonej na piśmie. Oświadczenie w przedmiocie zgody, o której mowa w zdaniu poprzednim, Zwycięzca może złożyć w chwili wydania mu nagrody. Zwycięzca nie jest uprawniony do otrzymania wynagrodzenia z powyższego tytułu.
 • Laureaci konkursu zostaną niezwłocznie powiadomieni za pomocą poczty elektronicznej,  o zwycięstwie w Konkursie oraz o przydzielonej nagrodzie.
 • Warunki odbioru nagród zostaną uzgodnione za pomocą poczty elektronicznej indywidualnie z każdym z Laureatów.

NAGRODY

 • Nagrodą w konkursie jest książka ,,Ostatnie Fado” Iwony Słabuszewskiej-Krauze.
 • POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 • Decyzja co do wyboru nagrodzonych opisów jest ostateczna i nie podlega zaskarżeniu.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany regulaminu będą ogłaszane na stronie internetowej pod adresem: //przewodnikportugalia.com.
 • Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia tych wpisów, które będą zawierały obraźliwe lub obelżywe słowa lub będą obrażały uczucia innych osób.

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AgaMagdaRenataDianaPaulina Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Do Portugalii warto przyjechać po światło, wino, spokój, uśmiech i różnorodność. To pięć składników, które zawsze składają się na moje powroty do Portugalii!

Agata
Gość
Agata

1. Dla wymieszanej kulrury, bo znajdziemy tu wiele… muzyke afrykańską, brazylijską, fado…
2. Dla pięlnych plaż.
3. Dla dobrego wina.
4. Dla atmosfery luzu i spóźnkania się.
5. Dla przepysznej kawy.

Jolanta
Gość
Jolanta

Podróż do Portugalii była podróżą moich marzeń. Pokochałam ja za przepyszną kuchnię, słońce, ocean, dobre wino i cudowny spokój Portugalczyków. Nigdy nie byłam tak wypoczęta jak w tym cudownym miejscu na ziemi

Paulina
Gość
Paulina

1) pokazać dzieciakom oceanarium
2) pospacerować samotnie wieczorem po alfamie
3) wrócić do quinta da regalerà i zrobić więcej zdjęć 🙂

+

Podwójnie poczuć Portugalię!

Już za pół roku wracam do Was!

Diana
Gość
Diana

Portugalia to wyjątkowy kraj na mapie świata. Choć niewielki, ma do zaoferowania bardzo wiele, przybywającym tu turystom. Każdy znajdzie jakieś wyjątkowe miejsce, do którego zawsze chętnie wróci. Po pierwsze Portugalia to bardzo różnorodna kraina, pełna niesamowitych widoków. m. in piękne plaże, parki krajoznawcze, miasta i miasteczka, wioski, winnice, jaskinie, klasztory, pałace i zamki. To wszystko cieszy oczy przyjezdnych gości. Po drugie koniecznie trzeba sprawdzić smak portugalskich dań. Nie wyobrażam sobie, aby będąc w jakimś kraju, nie skosztować rodzimych przysmaków. W Portugalii znajdziemy wiele smakołyków zwłaszcza dań składających się z ryb i owoców morza. A te desery mniam mniam, palce lizać.… Czytaj więcej »

Renata
Gość
Renata

Trudno wybrać 5 powodów ale spróbuję:
1. By sprawić podniebieniu raj pijąc pyszną kawę i zagryzajac Pastel de Nata
2. By zwolnić tempo życia i odpocząć od szalenczego wyścigu szczurów
3. By wsłuchać się w nostalgiczne dźwięki fado, pełne tęsknoty za tym co minione
4. By wsłuchać się w szum oceanu lawirujac pośród grot i skal Algarve
5. By przekonać się, że dorsza można przyrządzić na 1000 sposobow

Magda
Gość
Magda

Wybrać pięć powodów dla których warto odwiedzić Portugalię to nielada wyzwanie, gdyż są ich dziesiątki. Po głębokim zastanowieniu na pierwszym miejscu postawiłabym dorsza, czy jak inni wolą sztokfisza, przyrządzanego na 365 sposobów. Człowiek najedzony to człowiek szczęśliwy i chętny do dalszych przygód. Portugalia to kraina festiwali i festynów. Czerwiec jest idealnym miesiącem aby przeżyć niespotykaną Noc Świętojańską w Porto czy skosztować sardynek w dzień świętego Antoniego w Lizbonie. Godnym polecenia jest festiwal batatów gdzie batatowe jest nawet piwo. Po festiwalowym szaleństwie można sobie odpocząć na jednej z niezliczonych plaż. Każdy znajdzie coś dla siebie, plaże małe i plaże duże, zatłoczone… Czytaj więcej »

Aga
Gość
Aga

Jestem obecnie w Portugalii i …. z pewnością wrócę tu po słońce, przecudowne plaże, przesmaczne ryby i kontakt z przecudownymi ludźmi

Call Now Button